2024. április 13., szombat, DVTK Aréna
U23/Amatőr Női NB, 1-16. helyért
13.30 DVTK HUN-Therm - BKG Príma Szigetszentmiklós II. Közvetítés
2024. április 10., szerda, Sopron, Novomatic Aréna
U16/Kadet rájátszás - Főtábla Piros csoport
14.30 Darazsak Sportakadémia/A - DVTK Akadémia/A
2024. április 13., szombat, DVTK Aréna
U16/Kadet rájátszás - Főtábla Piros csoport
16.00 DVTK Akadémia/A - Darazsak Sportakadémia/A Közvetítés
2024. április 13., szombat, Szolnok, B. Nagy Pál Sportcsarnok
U16/Kadet Regionális Bajnokság Kelet
12.30 DVTK Tiszaújváros - Nyíregyházi Kosársuli/A
14.30 NYIKSE U16 - DVTK Tiszaújváros
2024. április 14., vasárnap, DVTK Aréna
U14/Serdülő regionális bajnokság kelet A csoport
09.00 DVTK Akadémia/B – Nyíregyházi Kosársuli/B
11.00 DVTK Tiszaújváros/A – DVTK Akadémia/B
13.00 Nyíregyházi Kosársuli/B – DVTK Tiszaújváros/A
U14/Basketgirls X MEL Final4 (2024. április 12-14., Ostrava)
2024. április 12., péntek
17.00 DVTK Akadémia - Klokani Ivanka pri Dunaji (SVK)
2024. április 13., szombat
16.00 Norrköping Dolphins (SWE) - DVTK Akadémia
2024. április 14., vasárnap
11.15 DVTK Akadémia - SBŠ Ostrava (CZE)
2024. április 13., szombat, Miskolci Egyetemi Körcsarnok
U11/Kenguru bajnokság 2. régió Észak-Kelet
09.30 DVTK Akadémia/A - Szerencsi Sólymok
11.00 MEAFC Mini Cápák - DVTK Akadémia/A
2024. április 14., vasárnap, Eger, Kossuth Zsuzsanna Középiskola
U11/Kenguru bajnokság 2. régió Észak-Kelet
10.00 DVTK Miskolc/C - Miskolci Sportiskola Kossuth
11.30 Egri Kék Oroszlánok - DVTK Miskolc/C
2024. április 13., szombat, Szerencs, Hunyadi Sportcsarnok
U11/Kenguru bajnokság 2. régió Észak-Kelet
09.00 DVTK Szerencs - DVTK Encs
10.30 DVTK Encs - Salgótarjáni KI (fiú)
12.00 Salgótarjáni KI (fiú) - DVTK Szerencs
2024. április 14., vasárnap, Kazincbarcika, KSK Tornacsarnok
U11/Kenguru bajnokság 2. régió Észak-Kelet
09.30 DVTK Zemplén - Sláger KKSE
11.00 DVTK Akadémia/B - DVTK Zemplén
12.30 Sláger KKSE - DVTK Akadémia/B
2024. április 13., szombat, Tiszaújváros, Széchenyi István Ált. Isk.
U11/Kenguru bajnokság 2. régió Észak-Kelet
10.00 MEAFC Vörösmarty - DVTK Tiszaújváros
11.30 DVTK Ózd - MEAFC Vörösmarty
13.00 DVTK Ózd - MEAFC Vörösmarty
2024. április 14., vasárnap, Salgótarján PSZF terem
U11/Kenguru bajnokság 2. régió Észak-Kelet
09.30 DVTK Mezőkövesd - Salgótarjáni KI Vadmacskák
12.30 MEAFC Kossuth - DVTK Mezőkövesd